8 грудня в головному управлінні Держгеокадастру голова селищної ради Надія Данилюк підписала акт приймання-передачі восьми Середньомайданських земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність. Що надає право розпоряджатися цими землями державної власності за межами населених пунктів, адже, безперечно, на місцях видніше, як розставляти пріоритети: передати певну ділянку в оренду фермеру й наповнювати бюджет чи використовувати під пасовище, сіножати, сприяючи зайнятості населення чи надати в приватну власність захиснику держави. Начальник головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Наталія Гаврищук зазначила, що земельна реформа – це насамперед мова про громади, про людей, у яких забрали право розпоряджатися землею. Голова Ланчинської об'єднаної громади Надія Данилюк подякувала за доручене їй таке важливе повноваження та запевнила, що ефективно й раціонально використовуватиме землю на благо громади.