Під час першого засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ, яке пройшло під головуванням новообраного селищного голови Надії Данилюк, члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосується різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

- Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 23.01.2019 року №2 «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини»

- Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.02.2018 року №22 «Створення узгоджувальної комісії для вирішення спірних питань з приводу суміжного землекористування»

- Про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених до відання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради

- Про призначення відповідальної особи за державну реєстрацію актів цивільного стану

- Про надання одноразової грошової допомоги

- Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету на І півріччя 2021 року.

- Про встановлення обмеження руху ( шлагбауму) на звернення жителів вулиці Зарічна селища Ланчин від 07.12.2020 року

- Про присвоєння будівельної адреси об’єкту будівництва жителя села Добротів.

Виконкомом затверджено вищезазначені питання та прийнято відповідні рішення. Зокрема погодили рішення встановлення обмеження руху в селищі Ланчин вулиця Зарічна на в’їзді на прибудинкові території житлових будинків. Але мешканці вказаних будинків повинні забезпечити безперебійний доступ на прибудинкову територію техніки спецслужб (пожежна, швидка допомога, газове господарство, комунальні служби тощо), у випадку необхідності не чинити перешкод для проїзду іншої техніки. Також присвоїли будівельну адресу об’єкту будівництва, який знаходиться по вулиці Зелена в селі Добротів.