В рамках реалізації  «Бюджету участі» у селищі Ланчин  успішно реалізовано проект № 3 «Улаштування стежки з бруківки вулиця Садова-1Травня-Б.Хмельницького». Вартість проекту 30 тис. грн.

Даний проект є одним з переможців “Бюджету участі” 2020 Ланчинської ОТГ. Проект розпочатий жителями вулиці Садова ще у 2018 році. На сьогоднішній день мешканцями вулиці, за сприяння партнерів та підтримки  Ланчинської ОТГ було вимощено  бруківку до кінця стежки,  що так  необхідна для покращення сполучення між вул. Садова-1Травня-Б.Хмельницького. Цією  стежкою щодня користується більше 500 жителів селища, а також значна частина учнів Ланчинського ліцею та гімназії. Цей проект являється продовженням розпочатого.

Щиро дякуємо мешканцям громади, які долучилися до виконання робіт власними силами та підприємцям що підримали даний проект:

Балабан Юстині Михайлівні, підприємець магазин "Максим"

Яремину Роману Дмитровичу

Кнігніцькому Михайлу Михайловичу

Климку Василю Михайловичу

Голінею Юрію Дмитровичу

Анатолію Двуліту

Сподіваємося, що  мешканці Ланчинської громади будуть такими ж активними та завзятими і в наступному році ми можемо реалізувати ще більше проектів!