Повідомляємо, що 01 червня 2020 року починається голосування за проекти програми «Бюджет участі», яке триватиме до 12 червня 2020 року включно.

Кожна людина може підтримати не більше, ніж 1 проект.

Проголосувати може кожен громадянин, мешканець Ланчинської ОТГ, якому виповнилось 18 років при наявності оригіналу паспорта громадянина України а також ті хто працює на території Ланчинської ОТГ.

Голосування можна здійснити на сайті Ланчинської ОТГ  чи безпосередньо в пунктах голосування.

Адреси пунктів голосування:

Ланчинська селищна рада ОТГ - вул.Шкільна, 3 селище Ланчин.

Центр надання адмістративних послуг Ланчинської ради ОТГ - вул. Незалежності, 109 а, селище Ланчин.

Відділення Добротівської сільської ради Ланчинської селищної ради ОТГ -  вул.Незлежності, 41, с.Добротів

Середньомайданський старостинський округ Ланчинської селищної ради ОТГ -  вул. Українська,65   с. Середній Майдан.

Бюджет участі – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення громади та голосування за них. Саме в безпосередній активній участі свідомих громадян у житті власної громади і полягає ідея громадського бюджетування. Тож долучайтеся до вибору найактуальніших ідей та зробимо громаду кращою.