Розпочато голосування за проєкти на «Бюджет участі в Ланчинській ОТГ 2020». Голосування триватиме – з 01.06.2020 до 12.06.2020 року.

Участь у голосуванні може взяти громадянин України, мешканець

Ланчинської ОТГ віком від 18 років, при наявності оригіналу паспорта громадянина України, а також ті, хто працює на території Ланчинської ОТГ.

Голосування можна здійснити на сайті Ланчинської ОТГ  чи безпосередньо в пунктах голосування.

На онлайн голосування можна перейти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdm9_oXHeYehv7DNxnlbONwcHmcCb-4rmcrk8vJNVH6JzQeAg/viewform

Адреси пунктів голосування:

Ланчинська селищна рада ОТГ - вул.Шкільна, 3 селище Ланчин.

Центр надання адмістративних послуг Ланчинської ради ОТГ - вул. Незалежності, 109 а, селище Ланчин.

Відділення Добротівської сільської ради Ланчинської селищної ради ОТГ -  вул.Незлежності, 41, с.Добротів

Середньомайданський старостинський округ Ланчинської селищної ради ОТГ -  вул. Українська,65   с. Середній Майдан.

Ви можете віддати свій голос за один із поданих проектів:

проекту

Назва проекту

1

«Ігровий майданчик для садкових груп Добротівської гімназії Ланчинської селищної ради ОТГ» с. Добротів

2

«Облаштування ігрового майданчика на території Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка» с. Ланчин

3

«Улаштування стежки з бруківки вулиця Садова-1Травня-Б.Хмельницького» с. Ланчин

4

«Щасливі та здорові діти» ігровий дитячий майданчик ДЗО «Ромашка» с. Ланчин

5

«Облаштування ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу   в селищі Ланчин округа «Ялинка»

6

Облаштування спортивно-ігрової зони  для учнів Ланчинської гімназії с. Ланчин

7

«На зустріч майбутньому» ігровий майданчик в с. С.Майдан

Обирайте саме той проект, який відповідає вашим поглядам та, на вашу думку, повинен бути реалізований  в рамках цільової програми «Бюджет участі Ланчинської ОТГ» в 2020р.