Відбудеться громадське обговорення щодо ескізу візуалізації ринку по проекту «Проведення реконструкції комунального ринку «Торговиця» в селищі Ланчин»

Дата: 03.03.2020 10:30

10.03.2020 року  0 14 год.  в  приміщенні  зали  засідань  Ланчинської селищної об'єднаної територіальної  громади відбудеться  громадське обговорення   щодо ескізу візуалізації ринку по проекту «Проведення реконструкції комунального ринку «Торговиця» в селищі Ланчин». Даний проект є пріоритетним Програми  місцевого   економічного розвитку Ланчинської  об'єднаної  територіальної  громади  та  Плану  дій  з її  впровадження, яка розроблена  в рамках  Програми «Децентралізація  приносить кращі  результати  та  ефективність» (DOBRE),  що   виконується  міжнародною  організацією Global Communities та  фінансується  Агентством  США  з  міжнародного  розвитку (USAID).

На  розгляд  громадськості  з  метою  отримання  пропозицій  виноситься  напрацьований  проект.

До  обговорення  запрошуються небайдужі  жителі  громади.