Шановні мешканці!

З метою врахування громадської думки та на виконання розпорядження селищного голови,  на публічне обговорення виноситься проект Статуту Ланчинської об'єднаної територіальної громади (далі - Статут громади).

Пропозиції (зауваження) мешканців Ланчинської об'єднаної територіальної громади, охочих долучитися до громадського обговорення проекту Статуту громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення зазначеного проекту на офіційному сайті громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу Ланчинської селищної ради ОТГ:

вул. Шкільна, 3, селище Ланчин, Надвірнянський район, Івано-Франківська область;

e-mail: 04354545@mail.gov.ua

Особа, яка подає пропозиції (зауваження), зазначає прізвище, ім’я та по-батькові й адресу, юридичні особи – своє найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) розглядатися не будуть.

Громадські слухання з обговорення проекту Статуту громади відбудуться 23  червня 2020 року о 14. 00 в приміщенні селищної ради (селище Ланчин, вул. Шкільна, буд. 3).

З проектом Статуту громади можна ознайомитись ТУТ.