Фото без опису

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати та активісти самоврядних органів!


 
          Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

 

          Цей день пов’язаний із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування та депутатам за сумлінну працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої громади.

 

Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо громади, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку нашої громади, відродженню сіл і селищ, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

 

З повагою

 

 

Селищний голова                                                Володимир Попович