У Надвірній працівників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом.

У районному будинку культури відбулися урочисті збори, присвячені Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування району – депутатів місцевих рад усіх рівнів, сільських голів, голів ОТГ, працівників місцевого самоврядування. На урочисті збори запросили селищного голову Ланчинської ОТГ Володимира Поповича та  кращих працівників.

Під час урочистостей почесними грамотами райдержадміністрації нагороджено начальника-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Ланчинської ОТГ Романюк Тетяну  Михайлівну та спеціаліста відділу архітектури, будівництва, ЖКГ та земельних відносин Ланчинської ОТГ Хомин Тетяну Михайлівну.