Вітання селищного голови з професійним святом - Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2019 11:29

Шановні військовослужбовці,  захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, працю!

Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань

З повагою

Селищний голова                                                                     Володимир Попович