Президент відзначив трьох діячів культури з Івано-Франківщини

Дата: 12.11.2019 13:53

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 66 представників цієї галузі. Серед них – троє з Івано-Франківської області.

Так, «За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність» президент присвоїв прикарпатцям наступні почесні звання:

“Заслужений художник України” – Оленюку Яремі Васильовичу, художникові-графіку із Ланчина Надвірнянського району.

“Заслужений діяч мистецтв України” – Гринюк Марії Миколаївні, художниці декоративно-прикладного мистецтва, доценту Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, авторці проєкту “Галерея майстрів Гуцульщини”.

“Заслужений працівник культури України” – Гринюку Михайлу Іллічу, диригентові народної аматорської чоловічої хорової капели медичних працівників “Жайвір” відділу культури Коломийської районної державної адміністрації.