Ігри до ювілею вчительки

Дата: 11.10.2019 09:24

Сьогодні, у неповторний осінній день, в Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка учні і вчителі вітали вчительку фізкультури Гринів Наталію Василівну з передднем розкішного 60-річного ювілею. Разом із квітами любові і поваги ліцеїсти і педагоги піднесли незвичайний подарунок: змагання зі стрітболу між шістьома командами учнів 8-х, 9-х, двох 10-х, 11-х та командою молодих вчителів. Цей турнір організував вчитель фізкультури Іваночко В.М., адже Наталія Василівна - його наставник, прийшла в наш навчальний заклад молодою і за десятки літ вплела в коси спортивної історії нашого ліцею цікаві, славні сторінки. Директор ліцею Дикан Т.М., учні та вчителі з цікавістю спостерігали за напруженою, динамічною, інтригуючою та захопливою  грою.  П’ять десятихвилинних  ігор - і врешті-решт перемагають вчителі!  Скільки радості, скільки щастя в очах учительки: змагання в її честь! Неймовірно!

Що ж, дорога наша Наталія Василівно, ми бажаємо, щоб небо і надалі пригорталось до Вашої вчительської долі, щоб сонце дарувало безмежне щастя і здоров’я! Зігрівайтесь теплотою і сонячною зливою любові Ваших учнів і колег! З роси Вам і води, дорога ювілярко!

Учні і вчителі ліцею