Фото без опису                  Фото без опису

Олександр Коваль – бронзовий призер Чемпіонату світу

На Чемпіонаті  світу з шашок – 64 (бразильська версія), що відбувся в турецькому місті Ізмір, збірну  України представляли шість учасників з Івано-Франківської області, серед яких учень Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка -  Олександр Коваль.

На цих  престижних змаганнях  Олександр Коваль традиційно показав достойний результат, здобувши три  бронзові медалі в категоріях: швидкій, блискавичній, класичній грі. Ми вітаємо юного спортсмена з блискучою перемогою, дякуємо батькам  і тренерам!

Коли Олександр виборював третю перемогу, на урочистій лінійці у День знань  у рідному ліцеї його вітала директор навчального закладу Тетяна Дикан, бурхливими аплодисментами підтримали учні, вчителі та батьки. Успіх  Олександра – це велика сила волі, бійцівський дух і непоборна жага до перемоги.

Восьмикласник Олександр Коваль - гордість і слава ланчинців.

Віват переможцю!