Скажи разом з нами «НІ!» булінгу!

Дата: 19.09.2019 13:58

Скажи разом з нами «НІ!» булінгу!

Тиждень проти боулінгу – це можливість поговорити з ліцеїстами про складне за допомогою реальних історій з життя.

З метою запобігання та протидії булінгу, навчання усіх учасників освітнього процесу протидії цькуванню та дискримінації в стінах нашого ліцею проводяться виховні години щодо профілактики жорстокості: «Доброта і жорстокість», «Корисні правила – поради для подолання булінгу», круглі столи за участю 11-х класів, тренінг, проведений практичним психологом Бойчук Н.М. на тему «Стоп – Булінг». Участь у профілактичних заходах взяли ліцеїсти 5-11 класів. Під час занять  діти ознайомилися із поняттям, формами та структурою булінгу, а також сформували навички відповідальної та безпечної поведінки з дітьми, які потерпають від насильства.

Результатом «антибулінгової кампанії» стала листівка, яку випустили старшокласники нашого ліцею на тему: «Стоп – Булінг!»