Дата: 25.10.2019 15:37

25 жовтня 2019 року на базі Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка  з учнями 8-11 класів відбувся інформаційний захід «Захист споживачів як складова частина захисту прав людини. Розвиток споживачів освіти серед дітей шкільного віку» за участі Грибика Олександра Миколайовича-начальника відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі, послуг, реклами та розгляду звернень громадян інспекції з питань захисту прав споживачів ГУ Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області;Сенчук Валентини Володимирівни-завідувачки сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; Том'як Олександри Володимирівни - головного спеціаліста відділу ринкового нагляду Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; Чикачової Іванни Ігорівни-провідного бухгалтера Управління держпродспоживслужби в Надвірнянському районі.