29.08.2019р. в рамках проекту: « Вдосконалення цивільного захисту в об`єднаних громадах» при підтримці  U-LEAD проводились урочистості посвяти в члени добровільної пожежної  команди Ланчинської  селищної ради ОТГ, за участю заступника начальника  ГУДСНСУ в Івано-Франківській області полковника Федуніва В. начальника  Надвірнянського РВ ГУДНСНСУ підполковника Мочерняка А., селищного голови Поповича В.

Добровільним пожежним громади вручено 12 комплектів форменного одягу , шість з яких придбано меценатом,жителем селища Ланчин Янівим Василем Васильовичем. Після урочистостей проведено показові навчально-тренувальні заняття за участю добровільної пожежної команди.