Духовні настанови сестри Єремії

Дата: 20.06.2019 08:56

Молитва є основою життя, віри і найперший засіб спілкування з Богом. Зверненням «Царю небесний утішителю святий…» розпочалась лекція «Плоди Святого духа - дар воскреслого Христа», з якою виступила сестра Єремія Іванишин – голова комісії освіти Коломийської єпархії УГКЦ. Напередодні Зелених свят вона завітала до Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка на прохання вчителя основ християнської етики Ярослави Григорчук. Особливою набожністю до Святого духа розпочала сестра Єремія свою лекцію з ласкою, любов’ю та милосердям для педагогів закладів загальної середньої освіти Ланчинської громади. Всі присутні наповнились Божою ласкою, яка линула з уст сестри Єремії. Директор Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка Тетяна Дикан подякувала їй за добрі , щирі слова та наголосила, що від хорошої , позитивної людини йдуть лагідні промені добра та милосердя. Сестра Єремія поблагословила всіх педагогів та побажала їм гарного літного відпочинку.

Дари Святого духа: лагідність, милосердя, віра, доброта, терпеливість, чистота, радість, любов, поміркованість, мир має бути присутніми у кожного християнина. Саме завдяки їм ми зможемо бути достойними отримати майбутнє Царство небесне!