Нові здобутки дитячої команди ФК «Ланчин»

Дата: 06.06.2019 15:22

01 червня 2019 року в Надвірній на стадіоні «Нафтовик» було проведено  турнір з міні-футболу серед дитячих команд Надвірнянського району – розіграш кубка «Надії», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей. Вже традиційно  ці змагання проводить районна федерація міні-футболу (голова Віктор Татаренко). Переможцем турніру став ФК «Ланчин», друге місце посіла команда «Олімп» (Надвірна), третє – ФК «Індія» (Надвірна). Команда «Аляска» (Надвірна) посіла четверте місце. У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда ФК «Ланчин» у складі Остапа Сенчука, Олександра Іваночка, Євгена Данилюка, Ігоря Голінея, Дениса Греська, Олега Іванюка, Дениса Петруняка та Максима Лазаровича. Найкращим гравцем команди - переможниці уже традиційно став Євген Данилюк. Переможці отримали чудовий кубок, футбольний м’яч, золоті медалі та грамоти. Бажаємо нашим футболістам нових спортивних звершень!!!!