Відпочинок з користю

Дата: 21.06.2019 11:02

В рамках підготовки до святкування Дня селища Ланчин, 20.06.2019 р. для учасників літнього відпочинкового майданчика "Веселкове літо 2019", котрий проходить при Ланчинському центрі дитячої та юнацької творчості з ініціативи голови Володимира Поповича була проведена ознайомча лекція-екскурс в історію та сучасність рідного селища.

Дітки, мали змогу пригадати вже відомі факти та дізнатися нові з історії рідного селища та його сьогодення. Під час зустрічі також було проведено діалолг-вікторину на тему: "Визначні місця Ланчина", за результатами якої діти показали себе хорошими знавцями історії свого населеного пункту.

Любов до України починається з любові до своєї малої батьківщини і наші діти показують, що вони готові бути свідомими громадянами своєї держави та своєї громади.