У Великий Святий Піст

Дата: 18.04.2019 13:19

У Великий Святий Піст, у час, коли ми єднаємося із Страждаючим Спасителем  і просимо ласки Божої, щоб вилікував і очистив наші душі, щоб застеріг від духовних вчинків, у Ланчинському ліцеї  ім.Юрія Шкрумеляка  вчителями та учнями Краснянської  ЗОШ  І-ІІІ ст. була проведена Хресна дорога  ненародженої дитини.

Велике Боже зерно мудрості посіяв в душах школярів  настоятель храму Різдва Пречистої Діви Марії села Красна Іван Бойко, який здавна  дбає про духовне виховання підростаючого покоління.

Ауру  Божої величі доповнив чарівний спів церковного хору під керівництвом   Ірини Іванівни Яремин.

Дирекція ліцею, вчительський колектив та учні щиро вдячні всім учасникам Хресної дороги, де кожне почуте слово є прикладом для наслідування. Хай буде благословен той, хто прославляє Господа, а любов Матінки Божої буде у всіх наших душах.