Вітаємо з нагородою, Тетяно Михайлівно!

Дата: 17.04.2019 13:55

Педагогічний колектив Ланчинського ліцею ім.Юрія Шкрумеляка щиро вітає свого керівника Т.Дикан з високою нагородою – ПОДЯКОЮ Міністерства освіти і науки України,  яку  урочисто вручила  їй  вчора, 16.04.2019 р., очільниця відомства Л. Гриневич на  зустрічі з освітянами області в м.Івано-Франківську за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді. Така нагорода – визнання  успішної співпраці колективу ліцею, батьків та громади Ланчинської ОТГ. І  тому колектив навчального закладу  пишається своїм керівником,  педагогічне  кредо якого – бути світлом для своїх педагогів, сміливо вести їх по шляху розбудови  Нової української школи.Десять років минуло, Тетяно Михайлівно, як ви запричастились чистими росами своїх учнів та педагогів, десять років натхненної творчої праці, результат якої – ПОДЯКА  Міністерства освіти і науки України!

Вітаємо! З роси вам і води,мудрий наставнику!

Педагогічний колектив ліцею ім. Юрія Шкрумеляка