УВАГА! Громадські обговорення!

Дата: 25.03.2019 09:55

У четвер, 28 березня 2019 року, о 10.00 годині в приміщенні селищної ради (смт.Ланчин, вул. Шкільна, 3) відбудуться громадські обговорення проекту регуляторного акту – рішення Ланчинської селищної ради «Про затвердження Регламенту діяльності відділу Центру надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Взяти участь в обговоренні проекту регуляторного акта запрошуємо суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів міської ради, жителів міста.

Проект регуляторного акту «Про затвердження Регламенту діяльності відділу Центру надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено 07.03.2019 року в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Ланчинської селищної ради в рубриці «Регуляторна політика» (https://lanchynska-gromada.gov.ua/news/1552554366/).

Розробник проекту регуляторного акта – відділ Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ.

Основна мета прийняття регуляторного акта - врегулювання порядку роботи відділу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ і забезпечення доступних та зручних умов для отримання відповідних послуг громадянами Ланчинської ОТГ та юридичними особами громади.

Нагадуємо, що строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту рішення, становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту подаються в письмовій формі виконавчому комітету Ланчинської селищної ради за адресою: смт. Ланчин, вул. Шкільна, 3; тел./факс (03437) 3-26-34; е-mail: https://lanchynska gromada.gov.ua/news/1551946254/.