1.Детальний план  території  земельних ділянок  для будівництва та обслуговування  об’єктів придорожнього сервісу, торгово-офісних приміщень та об’єктів житлового будівництва  в межах вулиць Незалежності-Привокзальна в селищі Ланчин, Надвірнянського району Івано-Франківської області.( Буртика Віталія Ярославовича жителя м.Івано-Франківськ)

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3 та на веб-сайті Ланчинської селищної ради ОТГ  - lanchynska-gromada.gov.ua

2.Детальний план території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на вулиці 16 Липня в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області (Вацик Ярослав Михайлович, Вацик Діана Василівна жителів селища Ланчин).

3. Детальний план території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку на вулиціПрикарпатська  в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області (Цюрака Юрія Васильовича, Цюрак Тетяни Михайлівни жителів селища Ланчин ).

Замовник : Ланчинська селищна рада ОТГ (на підставі звернення заявника).

Терміни ознайомлення  з проектом – до 13.05.2019 року включно.

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації буде проводитися  14.05.2019 року в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3

Пояснювальна записка скачати тут