Перейменування вулиці Федора Іваночка в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області на вулицю Залізнична!

Замовник: Ланчинська селищна рада ОТГ (на підставі звернення жителів та депутата селищної ради від виборчого округу №19 Балабан Наталії Василівни).

Терміни ознайомлення з проектом – до 12.04.2019 року включно.

Ознайомитися з вищезазначеним проектом можна в кабінеті №7 приміщення Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3,

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування.

Громадські слухання вищевказаного проекту буде проводитися о 14:00 годині 12 квітня 2019 року в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ, за адресою: селище Ланчин, вулиця Шкільна,3