Ланчинська ОТГ стала переможцем  9 обласного Конкурсу програм та проектів розвитку місцевого самоврядування. Фінансову підтримку у реалізації отримають 15 проектів ОТГ на суму 5624,5 млн грн.
Загалом на конкурс було подано близько 120 проектів, а серед переможців 61 проект органів місцевого самоврядування, які сукупно отримають співфінансування Івано-Франківської обласної ради на суму 18,6 млн грн, ще 7,2 мільйони гривень в якості співфінансування нададуть місцеві ради, а 2,9 мільйони гривень вкладуть організації, які є співвиконавцями проектів.

В Ланчинській ОТГ проектом-переможцем Конкурсу став проект «Спорудження і облаштування оглядової вежі та відпочинкової зони в урочищі «Жбир» с. Добротів Ланчинської селищної ради ОТГ»

5 грудня поточного року в обласній раді відбудеться вручення сертифікату переможцю конкурсу Ланчинської ОТГ на суму 500 тис. грн.