Нова перемога юних ланчинських футболістів

Дата: 30.11.2018 11:27

24 листопада 2018 року в Надвірній відбувся турнір з міні-футболу «Багряна осінь» для дитячих команд району. За кубок «Багряна осінь» змагались вісім команд району – чотири команди з Надвірної («Торнадо», «Олімп», «Аляска» та команда Прикарпатського військового ліцею), команди з Ланчина, Заріччя, Білих Ослав та села Гвізд. Четверте місце посіла команда «Торнадо» (Надвірна), третє – ФК «Заріччя». У фіналі зустрілись команди «Аляска» (Надвірна) та ФК «Ланчин». У наполегливій боротьбі перемогу з рахунком 7-5 здобула команда ФК «Ланчин» у складі Остапа Сенчука, Любомира Греська, Олександра Іваночка, Євгена Данилюка, Дениса Греська, Олега Іванюка та Максима  Лазаровича. Найкращим гравцем турніру став Євген Данилюк ФК «Ланчин». Олег Іванюк став найкращим нападником. Бажаємо нашим футболістам нових спортивних звершень!!!!