РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

Дата: 21.09.2018 14:03

1.Детальний план території по вулиці Грушевського в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Петруняк Іванни Михайлівни жительки села Добротів вулиця Грушевського,49).

2.Детальний план території по вулиці Зарічна в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Петруняк Марії Василівни жительки м.Івано-Франківськ-16 вулиця Авіаційна).

3.Детальний план території по в урочищі Царина в селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Сенчук Денис Михайлович жителю селища Ланчин вулиця Стефаника,30).

Замовник : Ланчинська селищна рада ОТГ (на підставі звернення заявника).

Терміни ознайомлення  з проектом – до 25.10.2018 року включно.

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання проектів  вищевказаної містобудівної документації буде проводитися  26.10.2018 року в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3