РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ (ДЕТАЛЬНИХ ПЛАНІВ)

Дата: 16.11.2018 14:05

1.Детальний план території  в урочищі Царина селі Добротів Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Римаруку Петру Васильовичу жителю села Добротів  вулиця Незалежності).

2.Детальний план території по вулиці О.Кобилянської (колійове) в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Іваночку Ярославу Івановичу  жителю селища Ланчин).

3.Детальний план території на вулиці О.Кобилянської (колійове) в селищі Ланчин  Надвірнянського району Івано-Франківської області для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (Жупник Марії Михайлівні жительці селища Ланчин ).

Замовник : Ланчинська селищна рада ОТГ (на підставі звернення заявника).

Терміни ознайомлення  з проектом – до 17.12.2018 року включно.

Ознайомитися з вищезазначеною містобудівною документацією можна в приміщенні Ланчинської селищної ради, за адресою: селище Ланчин вулиця Шкільна,3

Пропозиції подаються у вищевказаний термін до Ланчинської селищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місцем проживання, особистим підписом і  повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадські слухання проекту  вищевказаної містобудівної документації буде проводитися  18.12.2018 року в приміщенні Ланчинської селищної ради ОТГ, за адресою: селище Ланчин,  вулиця Шкільна,3