Проведення змагань з футболу «Шкіряний м’яч»

Дата: 11.10.2018 15:52

Футбольний турнір «Шкіряний м’яч» - це наймасовіший дитячий спортивний турнір України. Всеукраїнські змагання «Шкіряний м’яч» проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в ЗЗСО, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу. 11 жовтня 2018 року в Ланчинській ОТГ відбулися змагання І етапу (першість громади) з футболу «Шкіряний м’яч». У змаганнях взяли участь три ЗЗСО, підпорядковані Ланчинській селищній раді ОТГ: Ланчинський ліцей ім. Ю.Шкрумеляка, Ланчинська гімназія та Добротівська гімназія. Ланчинський ліцей ім. Юрія Шкрумеляка нагороджено грамотою Ланчинської селищної ради ОТГ за зайняте І місце в змаганнях з футболу І етапу(першість громади) на приз клубу «Шкіряний м’яч», такою ж грамотою за зайняте ІІ місце нагороджена Добротівська гімназія, а за зайняте  ІІІ місце – Ланчинська гімназія. Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам гри. Нових перемог!