Принтери та ламінатори для 1 класів НУШ

Дата: 09.10.2018 16:19

З метою реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та відповідно до наказу міністерства освіти і науки від 13.02.2018 №137  «Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи», Ланчинською селищною радою ОТГ  були придбанікомп'ютерні принтери та ламінатори для перших класів.

Принтер- периферійний друкувальний пристрій, що підключається до компютера і має змогу друкувати текстову та іншу графічну інформацію на папері.

Ламінатор – це такий особливий пристрій, що дозволяє ламінувати документи або іншу графічну продукцію. Основне його завдання – покрити виріб спеціальною плівкою, щоб запобігти від передчасного псування.

Сподіваємось, що дані обладнання будуть важливою ланкою у навчально- виховному процесі для учнів та вчителів.