День фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2018 09:40

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Ланчинський ліцей імені Юрія Шкрумеляка є активним учасником Дня фізичної культури і спорту. В ліцеї було проведено цілу низку заходів, зокрема, Стефанців Аліна Василівна з вихованцями 1-го класу провела руханку, до неї приєдналися учні 4-го  класу  під керівництвом Гресько Ірини Василівни. Зворушлива музика сприяла  емоційному  настрою.

Цікавими формами роботи присвяченими Дню фізичної культури і спорту  були задіяні і учні: Іваночко Василя Мирославовича, Гринів Наталії Василівни, Балабан Олеся Іванівна.

Проведена робота свідчить про те, що фізична культура і спорт у Ланчинському ліцеї  імені Юрія Шкрумеляка на високому рівні.