Ланчинська ОТГ отримала повноваження на право розпорядження землями сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту

Дата: 07.06.2018 11:15

06.06.2018 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулося урочисте підписання актів приймання-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної  у комунальну власність із головами шести об’єднаних територіальних громад Івано-Франквської області.

Підписантами актів стали селищний голова Ланчинської селищної ради ОТГ – Володимир Попович та начальник головного управління Держгеокадастру в області Руслан Копча. Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови ОДА Богдан Кобилянський, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій.

Ланчинська ОТГ для власного розвитку отримала ряд повноважень. Одним із таких повноважень, яке держава цьогоріч делегувала ОТГ, стало право розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться за межами населених пунктів.

Варто зазначити, що в управління Ланчинської ОТГ  переходять земельні ділянки площею 12,4005 га, які розташовані за межами населеного пункту смт. Ланчин Ланчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади, згідно з актом приймання-передачі.

Процес передачі земель від Держгеокадастру ОТГ триватиме до кінця року. Тож невдовзі наша громада отримає повноваження на право розпорядження землями!