Оздоровлення та відпочинок дітей Ланчинської селищної ради ОТГ

Дата: 06.06.2018 17:00

Дбати про здоров’я дітей є важливим завданням, яке ставить перед собою громада Ланчинської селищної ради ОТГ. У рамках обласної цільової соціальної програми та Положення з оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки щодо підбору та направлення дітей за рахунок коштів обласного бюджету, відділом освіти, сім’ї та молоді проходить оздоровча компанія дітей пільгових категорій. Оздоровлення дітей весною – літом 2018 року проводиться у  Державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек», у Державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода Гвардія», та позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я».

До Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» в м.Одеса було відправлено :

на ІV зміну з 30 квітня по 20 травня 2018 року- 3 дітей;

на V зміну з 29 травня по 18 червня 2018 року – 1 дитина.

До ДПУ «Артек», яке знаходиться вм. Київ, Пуща-Водиця  було відправлено 2 дітей пільгових категорій на ІV  зміну з 05 травня по 25 травня 2018 року.

До позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» (с. Михальче,  Городенківський район) на Iзміну  з 31 травня по 20 червня 2018 року було відправлено 9 дітей.

Бажаємо нашим дітямгарно відпочити  та повернутися додому з гарними незабутніми враженнями!.