Представники Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади взяли участь у практичному форумі на тему: «Реалізація законодавства у сфері соціального захисту населення в ОТГ»

Дата: 25.05.2018 15:56

Представники Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Гураль Л.В. та Курищук Л.Й. взяли участь у практичному форумі на тему: «Реалізація законодавства у сфері соціального захисту населення в ОТГ», який відбувся 23 травня 2018 року в м. Івано-Франківськ за участю керівництва обласної державної адміністрації, департаменту соціальної політики облдержадміністрації та експерта з питань соціального захисту населення «Асоціації міст України».

На практикумі обговорено ряд питань, а саме:

- про систему надання соціальних, освітніх, медичних та інших послуг для дітей і сімей з дітьми;

- про основні аспекти реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.