Фото без опису

            Дорогі випускники, вчителі та батьки!

      Щиро   вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків зі святом  останнього дзвоника!

     Країна Знань перегорнула іще одну свою сторінку. Останній дзвоник сповіщає про веселі літні канікули для школярів, відпочинок для  вчителів. Всім бажаю гарно відпочити, набратись сил для нового навчального року.

    Насамперед, вітаю наших випускників Ланчинського ліцею ім. Шкрумеляка, Ланчинської гімназії та Добротівської гімназії. Відсьогодні ви йдете у доросле життя, де  на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Будувати своє майбутнє ви розпочали ще тут, у рідній школі. Отримані знання це ваше безцінне багатство і воно буде слугувати вам усе подальше життя.        Бажаю, щоб кожен випускник зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку.  Вірю, що всі ви вже восени будете навчатися у вищих навчальних, професійних закладах. Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, громада покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним.

     Мої вітання, моя подяка батькам, педагогам, наставникам, вихователям.

     Бажаю усім міцного здоров'я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.

     Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

     З повагою, селищний голова ОТГ Володимир Попович!