Шановна громадо! Щиросердно вітаю вас з одним з найвеличніших християнських свят – Святою Трійцею!

Дата: 25.05.2018 15:11

Вітання голови обласної ради з Днем Святої Трійці

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки і душі входить мир та щедра Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а всі ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло тим, хто поряд.

Віриться, що у день Зіслання Святого Духа світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим. Адже, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, це свято вселяє надію на краще майбутнє, примножує у наших душах прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

Тож нехай кожний із нас несе в собі цю благодать Божу, що допомагає долати будь-які труднощі, берегти мир, злагоду та порозуміння у цей надскладний час для нашої рідної України. Нехай нас єднає світло незгасних людських чеснот й у всьому допомагає всесильний і всемилостивий Господь!

Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх вас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував бажання виконувати Божу волю, вселяв впевненість у майбутньому.

Щастя, тепла й миру вам і вашим рідним!

З повагою, селищний голова ОТГ Володимир Попович!