До відома споживачів електричного обладнання та дитячої іграшки

Дата: 23.05.2018 14:50

За результатами перевірки управління захисту споживачів Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийнято рішення про припинення господарюючими суб’єктами реалізації (продажу) продукції, котра не відповідає вимогам нормативних документів по ряду  показників.

Це - чайник електричний,  торгова марка- “STENSON”, модель –ME-1049, 1,8 L, 1800W, дата виготовлення – 2017 р., виробник -  Лонг Лінк Трейдінг ЛТД, 122  Лоуфанг, Китай; а також дитяча іграшка лялька “Girl Sweet”, артикул –47622, дата виготовлення – не вказано, виробник -  Китай., постачальник, імпортер – невідомий.

Детальніше про забраковану продукцію читайте в розділі - діяльність управління - захист споживачів - забракована продукція.