До уваги споживачів: продукція, що не відповідає вимогам щодо безпечності

Дата: 11.05.2018 10:57

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що компанія BRITAX Romer Kindersicherheit GmbH відкликає продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності.

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції від 28.03.2018 року № 1216-ЮО -  автомобільне крісло для транспортування дітей - виробник BRITAX Romer Kindersicherheit GmbH.

Про заходи, що вживаються з метою запобігання ризикам, які становить продукція для споживачів (користувачів) детальніше читайте за посиланням.