Ланчинська селищна рада ОТГ запрошує на громадські слухання для обговорення проекту ДПТ.

Дата: 23.04.2018 16:59

03.05.2018 року  об 15.00 год. в приміщенні Ланчинської селищної  ОТГ, за адресою :Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ланчин, вул. Шкільна,3  відбудуться громадські слухання для обговорення ДПТ:

-  детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування автомийки та майстерні по ремонту автомобілів  на  вулиці Шухевича  в селищі Ланчин.

Письмові зауваження і пропозиції до даного питання подаються у вищевказаний термін до Ланчинськоїселищної ради ОТГ у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил до 02.05.2018 року.