Проведено виїзний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій»

Дата: 28.02.2020 13:51

27 лютого 2020 року  в залі засідань Ланчинської селищної ради ОТГ Бойчуком Л.В., заступником директора центру з навчально-методичної роботи,  та Дмитриком М.М., експертом з антикорупційного законодавства ГО «Інститут  політичної  освіти», проведено виїзний  тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій» за участю  посадових осіб Ланчинської селищної  ради, посадових  осіб виконавчих  органів селищної  ради  та  депутатського корпусу.

Під час семінару суб’єктів  декларування  ознайомлено із змінами, внесеними до Закону України «Про запобігання корупції» та  особливостями  заповнення нової форми  декларації  особи, уповноваженої на виконання  функцій держави  або місцевого самоврядування.

В ході семінару обговорено найбільш актуальні  проблеми, які виникають  під час подачі  декларацій, необхідність  своєчасної  подачі е-декларацій, дотримання  додаткових  заходів  фінансового  контролю, передбачених  статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції», роз’яснено підстави притягнення до відповідальності  за несвоєчасне подання декларації, подання завідомо недостовірних відомостей  у декларації, недотримання заходів фінансового контролю, надано рекомендації при роботі з  Єдиним  державним реєстром  декларацій.