Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Держпродспоживслужба контролює стан організації харчування в прикарпатських школах

Головне управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області в межах наданих повноважень забезпечує постійний контроль за дотриманням чинного законодавства під час організації харчування дітей в закладах освіти  Прикарпаття.

З 8 листопада невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

З 8 листопада 2021 року керівників підприємств зобов’язали відсторонювати від роботи невакцинованих працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації, але які відмовляються або ухиляються від проведення таких обов’язкових профілактичних щеплень проти СOVID-19.