Відповідно до Закону України «Про культуру» Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області

ОГОЛОШУЄ

про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

директора КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради

Конкурсна комісія утворюється з дев’яти осіб.

До складу конкурсної комісії по три кандидатури подають:

-  члени трудового колективу (кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу)

Для включення до складу конкурсної комісії кандидатур від трудового колективу до органу управління керівником закладу культури подається:

- супровідний лист у довільній формі;

- заяви та анкети кандидатів за формами, що додаються;

- протокол загальних зборів трудового колективу.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидати та головуючий на зборах трудового колективу закладу культури.

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування (подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії)

Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування подає:

- лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;

- заяви та анкети кандидатів за формами, що додаються;

- копія статуту громадської організації, завірена належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидати і керівник громадської організації, що рекомендує кандидатури для включення до складу конкурсної комісії.

- орган управління.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

• незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;
  • є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Пропозиції щодо включення кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються  до  18 листопада  2021 року включно.

Зазначені документи, оформлені належним чином, надсилаються  на поштову та  електронну адреси Ланчинської селищної ради з приміткою «Конкурс».

Поштова адреса: 78455, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ланчин, вул. Шкільна 3.

Електронна адреса: lanchin_rada@ukr.net