Фото без опису Фото без опису

У пятницю,  29 жовтня 2021 року, під головуванням селищного голови Надії Данилюк відбулось засідання чергової 10  сесії VIII скликання Ланчинської селищної ради.

Фото без опису Фото без опису

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, на розгляд було винесено 30 питань порядку денного.

Перед початком засідання селищний голова Надія Данилюк привітала депутата Лілію Щербатюк із днем народження, яке співпало у день сесії.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Фото без опису Фото без опису

Так, під час засідання, обранці внесли зміни до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік.

Рішеннями засідання сесії також було затверджено ряд програм:

•  «Онкологія» на 2022-2024 роки Ланчинської селищної ради;
  • «Протидія захворювання на туберкульоз у жителів Ланчинської селищної ради» на 2022-2024 роки;
  •  «Протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу» на 2022-2024 роки;
  •  «Духовне життя» на 2022-2026 роки;
  •  «Культура Івано-Франківщини» на 2022-2026 роки.

Були затверджені  і інші питання порядку денного.

• Про фінансову автономію закладів загальної  середньої освіти Ланчинської селищної ради.
  • Про фінансову автономію Ланчинської дитячої музичної школи Ланчинської селищної ради.
  •  Про затвердження Стратегії розвитку Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка на 2021-2026 роки
  •  Про внесення змін до рішення сесії №238-6/2021 від 28.05.2021р. Про створення відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області
  •  Про внесення змін до рішення сесії від 29 червня 2021 року № 347-7/2021 «Про створення комунального закладу «Центр культури і  дозвілля» Ланчинської селищної ради»
  •  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.
  •  Про затвердження Положення про облікову політику комунального закладу культури «Центр культури і дозвілля» Ланчинської  селищної ради
  •  Про затвердження Положення про оплату праці ,преміювання, встановлення надбавок, доплат та інших видів заохочень працівникам та керівникам комунального закладу культури «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради.
  •  Про передачу майна в оперативне управління КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради
  •  Про передачу майна на баланс КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради
  •  Про внесення змін до рішення Ланчинської селищної ради  від 10.02.2021 р. №139-5/2021"Про визначення об’єктів на капітальний ремонт зовнішнього освітлення та території Ланчинської громади та надання дозволу на виготовлення технічних умов".
  •  Про  затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області за ІІІ квартал.
  • Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг Ланчинської селищної ради».
  • Про затвердження проекту угоди про соціально-економічне партнерства.

Також депутати ухвалили також низку земельних питань.

Фото без опису Фото без опису

Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання 10 сесії селищної ради VIII скликання оприлюднені на офіційному веб сайті Ланчинської селищної ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».