Штормове (метео) попередження

У зв’язку з вiдлигою та очiкуваними опадами, 16-17 грудня на річках області очiкується змiна гiдрологiчного режиму з поступовими пiдйомами рiвнiв води на 0,2-0,8 м над рiвнями 15 грудня на 08 годину (без негативних наслiдкiв). У зв’язку з відлигою та опадами у вигляді мокрого снігу та дощу, 16 грудня у високогір’ї Iвано-Франкiвської та східній частині Закарпатської областей очiкується значна снiголавинна небезпека (3 рiвень). Протягом доби 16 грудня на дорогах області та міста очікується ожеледиця. (1 рівень небезпечності жовтий).

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.