ЗРАНКУ ОДЯГНУ Я ВИШИВАНКУ!!!
16 травня Україна відзначає День вишиванки. Це свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Особливе значення День вишиванки має під час повномасштабного вторгнення рф в Україну. Одягнена вишита сорочка 16 травня є символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.
Ланчинська міська бібліотека для дорослих разом з працівниками КЗК "Центр культури і дозвілля" та користувачами бібліотеки взяли участь в онлайн-флешмобі "Зранку одягну я вишиванку".
Віримо в ЗСУ! Дякуємо ЗСУ!
Віримо в перемогу!
Відеоролик можна переглянути тут: https://www.facebook.com/100034754312008/videos/1694323421376579/