Фото без опису

(до 115-ої річниці з дня народження С.Бандери)

В перший день нового року ми вшановуємо українського героя й провідника Степана Бандеру, який своїм життям довів, що боротися за Україну потрібно постійно, щодня і своїм життям доказав, що він є великим українцем.

1 січня в Ланчинській міській бібліотеці для дорослих проведено історичне інформ-досьє «Велет української нації». Захід присвячений 115 річниці з дня народження Степана Бандери.Ведуча заходу провідний бібліотекар Любов Дутчак розповіла про життя та політичну діяльність Степана Бандери, а також наголосила, що постать Степана Бандери стала символом української нації.

Присутні на заході ліцеїсти мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою історичної постаті «Степан Бандера – герой ХХ століття, людина-легенда в історії України» Література, представлена на книжковій виставці, висвітлює життєвий та героїчний шлях борця за волю і незалежність України, значення його політичної спадщини та ролі в національному і духовному відродженні Української держави, повагу і визнання українського народу, яскравий приклад високого служіння українській нації.

Ім’я Степана Бандери увійшло до історії українського народу як невмирущий, світлий Символ України в боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу.