Шановні жителі Ланчинської громади

КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради запрошує всіх охочих на вакцинацію від коронавірусної інфекції.

Єдиним способом захистити себе від важкого перебігу та смерті від COVID-19 є вакцинація.

Вакцина від COVID-19 в Україні безоплатна, а вакцинація добровільна. Усі вакцини, які використовує Україна пройшли суворі перевірки на безпечність та ефективність, схвалені всесвітньою організацією охорони здоров'я. Їхня ефективність у запобіганні госпіталізації та смертності вища за 90%.

Пам'ятайте, що хронічні хвороби та похилий вік не є протипоказами до щеплення.

Вакцинація проводиться кожного дня в приміщенні КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради кабінет №10 з 14:00 – 16:00.

В наявності є вакцини:

- КОРОНОВАК Виробник Китай

- МОДЕРНА виробник США

- ПФАЙЗЕР виробник США

- АСТРО-ЗЕНЕКА виробник Нідерланди

Допоможіть своїм літнім родичам та знайомим записатися на щеплення від COVID-19 i вакцинуйтесь самі, убезпечте себе та своїх близьких.