Двадцять сім питань розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні VIIІ сесії cелищної ради

Сьогодні під головуванням селищного голови Надії Данилюк відбулася восьма сесія восьмого демократичного скликання. В роботі пленарного засідання взяли  участь 15 депутатів селищної ради.

Традиційно сесійне засідання розпочалося із Державного Гімну України та молитви.

Опісля на порядок денний голова селищної ради Надія Данилюк запропонувала депутатам винести 26 питань та 2 питання з голосу, який депутати підтримали в цілому.

Фото без опису Фото без опису

Після оголошення депутатських заяв та звернень депутати перейшли до питань порядку денного.

А це питання:

- Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Ланчинської територіальної громади на праві  господарського відання або оперативного управління.

- Про затвердження Положення про порядок списання об'єктів комунальної власності Ланчинської територіальної громади.

- Про затвердження Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики Ланчинською селищною радою.

- Про затвердження Положення про порядок  ведення договірної роботи.

- Про затвердження Положення про порядок ведення претензійної та позивної роботи.

- Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Ланчинської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

- Про затвердження Положень.

- Про затвердження проектно-кошторисної документації «Відновлення берегоукріплення потічка «Урюк» біля господарства І. Цимбала в селищі Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області, пошкодженого стихією 12-24 червня 2020 року (капітальний ремонт).

- Про передачу майна на баланс та в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.

- Про передачу майна на баланс відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.

- Про надання дозволу КП «ЛанчинБуд» на передачу в оренду дерев'яних торгових яток.

- Про визначення об’єктів на капітальний ремонт дорожнього покриття Ланчинської селищної ради.

- Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.

- Про затвердження звіту про виконання бюджету за І півріччя.

- Про  внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».

- Про внесення змін до рішення Ланчинської селищної ради  від 10.02.2021 р. №139-5/2021"Про визначення об’єктів на капітальний ремонт зовнішнього освітлення та території Ланчинської громади та надання дозволу на виговлення технічних умов".

- Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту.

- Про включення земельної ділянки комунальної власності в перелік земельних ділянок, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами, та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

- Ряд земельних  питань фізичних осіб.

- Різне.

Фото без опису Фото без опису

Варто зазначити, що завдяки злагодженій  роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі питання були попередньо ретельно розглянуті і обговорені на Дні депутата. Земельні питання детально вивчені та обговорені на засіданні  профільної депутатської комісії.

Фото без опису Фото без опису

Всі питання порядку денного прийняті, загалом сесія селищної ради була конструктивною та плідною.

Нагадуємо відвідувачам сайту, що згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному вебсайті селищної ради.