Фото без опису Фото без опису

До 30-ї річниці Дня Відновлення Української Державності у Ланчинському народному домі відбулися святкові заходи приурочені цій знаменній даті.

Фото без опису Фото без опису

Святковий концерт "Я знаю грамоту свободи - її підписують мечі" розпочався з виконання Державного Гімну України.

З вітальним словом перед присутніми виступила селищний голова Надія Данилюк.

«Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї країни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки. Об’єднаймося  усі навколо спільної мети – процвітання України та нашої Ланчинської громади.»

Фото без опису Фото без опису

Приємним моментом урочистостей стало нагородження подяками селищного голови за активну участь в житті громади, вагомий внесок у її розвиток та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Фото без опису Фото без опису

У святковому заході взяли участь талановиті жителі громади.

Фото без опису Фото без опису

Закінчився святковий концерт урочистим музичним твором «Молитва за Україну», який виконували всі присутні.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Святкування Дня Відновлення Української  Державності пройшло у теплій і дружній атмосфері та згуртовувало усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, тому що єдність – велика сила народу.