У вівторок, 25 травня,  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ланчинської селищної ради, на якому розглянули протокол про адміністративне правопорушення за статтею 183 КУпАП (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб).

Завідомо неправдивий виклик спецслужб тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Одному із жителів селища Ланчин винесено штраф у розмірі 3400 грн.

На запитання чому він  це зробив, даний чоловік розповів, що він розпивав спиртне разом із друзями, пішовши на спір сказав, що зараз приїде пожежна та поліція.

Просимо жителів Ланчинської громади не викликати без причин спеціальні служби( пожежну охорону, поліцію, швидку медичну допомогу або аварійну службу), адже це несе за собою штрафи у великих розмірах, а також ви відволікаєте від роботи працівників даних служб.